ATAŞEHİR YAŞAM KOÇU VE ATAŞEHİR EVLİLİK DANIŞMALIĞI

Yaşam koçluğu ve Ataşehir yaşam koçluğu arasında bağlantı vardır ama ilişkiler taktiklerde ya da çalışma faaliyetlerinde değildir. Yaşam koçlarının müdahale yeteneği olsa da, sürekli danışanlarını terapi yardımı almak için bu konuda www.behiyesedadonmez.com Ataşehir yaşam koçu sitesinden, danışmanlık ve terapi arasındaki benzer ve farklı yönleri tespit etmek için, hatayla koçlukla karıştırılan durumun açıklamasını yapmak gerekir. Bunlar, danışmanlık, psikoterapi, hipnoterapi ve psikiyatriyi kapsar. Ataşehir aile danışmanı www.behiyeseda.donmez.comYaşam koçluğu fiziki ve ruhsal rahatsızlıklarla ilgilenmez.İnsanların hayat içinde huzursuzlukları ve memnuniyetsizliklerini gidermede, hafifletmede yardımcı olur. Onlara kişisel saygı sorunlarında ve isteklerine,amaçlarına ulaşma konusunda destek olur.Ataşehir yaşam koçu öncelikle kişiyi iyi analiz ederek, kişinin zihin yapısını ve nasıl düşündüğünü çözer. Danışanın kişisel algoritmesını bularak, olumlu ve olumsuz yönlerini görmesine yardımcı olur. Ataşehir yaşam koçu ve Ataşehir alile danışmanı, kişinin kendini yeniden şekillendirme sürecinde yol haritası çizer. Kişiyi dikkatle dinler.Danışanın elindeki kartları alıp, en iyi şekilde oynamasına, bazen oyunun kurallarını değiştirmesine ya da daha iyi bir oyun kurmasına yardımcı olur.Ataşehir yaşam koçu ve Ataşehir aile danışmanı, kişide olumlu his oluşturarak mutlu ve huzurlu bir şekilde yaşamasını sağlar. Ataşehir yaşam koçu, danışanına sorumluluk verir. Ataşehir evlDetailsilik danışmanı ve benzeri konularda sohbet etmek istiyorsanız tam zamanı.

Koçluk Nedir?
Uluslararası Koçluk Federasyonu (ICF) koçluğu şöyle tanımlar. Koçluk günümüzün belirsiz ve karmaşık ortamlarında, kişisel ve mesleki potansiyeli maksimize eden, müşteriyi daha fazla düşünmeye teşvik ederek yaratıcı süreçler içine girmesi için ilham veren, müşteri ile koçun işbirliği içinde olduğu bir ilişkidir.

Kimler Koçluk Alabilir?

Hayatının bir veya birçok alanında netleşme, karalılık, farkındalık, performans, değişim ve gelişim isteyen tüm bireyler ve kurumlar koçluk hizmeti alabilir.

gerçekten bana bir çok konuda özellikle evlilik danışmanlığı ve ataşehir yaşam koçu konusunda bir çok destek veren uzman kişi. daha fazla bilgi için...

Behiye seda dönmez 18 Haziran 1984 tarihinde, Kayseri ‘de dünyaya gelmiştir. İlkokul ve lise yıllarında pozitif enerjisiyle, akraba ve arkadaş çevresinde aranılan bir insan olmuştur. Hem çalışıp, aynı zamanda okumakla hayatını kazanmaya çalışan güçlü bir birey olarak, otomotiv ve banka sektöründe yıllarca çalışıp, kişisel gelişim konusunda eğitimler almış ve bundan sonraki hayatını insanların pozitif enerjiyi kalplerinde bulup, sonsuz huzura kavuşmaları için Yaşam koçluğu ve NIP üzerine çalışmalara 2013 yılından beri devam etmektedir.

Ataşehir psikolog olarakta bir çok konuda faydalı çalışmaları bulunmaktadır.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *